a
Spedycja


Naszym celem strategicznym jest pozycja głównego operatora w Polsce w transporcie asfaltów, który został w dużej mierze zrealizowany. Aktualnie poszerzamy ofertę swoich usług na rynkach zagranicznych.

Firma Gaber działa na terenie całej Europy prowadząc zarządzanie operacyjne z biur w Warszawie. Współpracujemy z głównymi producentami asfaltów w Polsce: Lotos Asfalt, Orlen Asfalt oraz zagranicznymi, w Czechach, Niemczech oraz innych.

W ramach świadczonych usług kluczową rolę odgrywa zachowanie bezpieczeństwa. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty niezbędne do prowadzenia międzynarodowego i krajowego przewozu towarów. Wszystkie transportowe przez nas towary objęte są ubezpieczeniem w zakresie OC Przewoźnika. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam realizować usługi transportowe na najwyższym europejskim poziomie. W skład floty pojazdów wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 5. Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS.

Zapraszamy do współpracy


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE